Eşime Mektup

Seni seviyorum...
Belki bir çoğu için basitleşmiş bir söz olabilir, ama olsun ben seni yine de çok seviyorum.Hatta deliler gibi aşığım sana!

Adın nedir, kimsin, kimin kızısın, nerdesin ve şu an ne yapıyorsun bilmiyorum ama seni çok seviyorum biricik eşim..!
Hergün beş kere seni diliyorum rabbimden, amin dememin hemen öncesinde.Seni, seni versin diye istiyorum rabbimden istiyorum,dünyanın en güzel kadınını.Başkasından değil, başkasını değil...Seni bana nasip edeceği için şimdiden şükretmeye başladım bile rabbime.
Normalde değilim ama, evlilik konusunda çok şanslı olacağım, çünkü seninle evleneceğim.Evliliğimiz boyunca kim bilir günde kaç kez güzelliğinle yüreğimi titreteceksin.Gözlerine bakıp dalmayı kimbilir kaç yıl daha sürdüreceğim?Hiç bıkmadan, hiç doymadan...Gülüşün benim için her zaman paha biçilmez bir portre olacak.Gamzelerinde var mıdır acaba..?
Hele sen bir gel, neler anlatacağım sana neler...Okul çıkışı aslında nerelere gittiğimi sana söyleyeceğim, babamın gitmemi yasakladığı mitinglerde hangi sloganları attığımı sana söyleyeceğim.Ve askerde gizlice yattığım disiplin cezalarımı...Aşık olduğumu sandığım vakitleri de bileceksin.Sana sakladığım o kadar çok şey var ki, yalnız sana açılabilecek kocaman bir ben var, (hani şair der ya) benden içeri...
Anneme senden söz ediyorum bazen, gülüyor.-Ben sana eli sopalı birini getireyim de gör, deli oğlan- diyor..Gelecek olan sensin elinde sopada olsa...
Hiç bir zaman sormayacağım sana beni seviyor musun diye.Çünkü bunu hissetmek, bilmek bile yüreğimi bu denli coştururken, beni sevdiğini senin ağzından duymak mı? Yok yok, dayanmaz bu yürek bu kadar coşkuya, taşar gözlerimden katre katre.Beni böyle görmeni istemem.Ve sen hiç bir zaman sormayacaksın beni hala seviyor musun diye.Emin ol bir an olsun bunun aklından çıkmasına izin vermeyeceğim bir tanem.
Senin benim hayatımda olmaman demek, Sinan ın Selimiyeside denge taşının olmaması demek.**Sen yoksan her şey eksik, sen varsan her şey tamam**Öyle ihtiyacım var ki sana, şu hayatta güvenebileceğim bir tek sen kaldın...Hadi gel de karşıma çık artık.Sen banim dayanağımsın, dayanaksız daha ne kadar ayakta durabilirim ki...
Seni bekliyorum Sultanım.Tüm benliğim ve hissiyatımla seni bekliyorum.Gönül sarayımı bütün misafirlere kapattım.Daha fazla kirletmelerine izin vermeyeceğim.En görkemli yaptırdım en açılmaz kilitleri vurdurdum.En leziz tatları sakladım içine.Tüm hazırlıklar tamam.Artık seni bekliyoruz Sultanım.
Ben ve tahtın..!

cesur y.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !